Coaching

kliknij w zdjęcie aby obejrzeć

Biznes
Coaching

Przywództwo

Przenieś rozwój przywództwa na głębszy i bardziej zrównoważony poziom. Poszerzę Twoją perspektywę, zainspiruje, dostarczę wyzwań i wsparcia jak nikt inny. Pomogę indywidualnemu liderowi, zespołowi lub całej grupie pracowników uwolnić ich pełny potencjał. Potrzebujesz mnie?


Operacyjna Organizacja Pracy

Przediębiorstwa

Przez wiele lat pracowałam i nadal pracuję dla róznych przediębiostw. Pomoge Ci zorganizować, procesy organizacyjne, które przyniosą wymierne efekty w postaci wzrostu sprzedaży i zysków. Mam w tym doświadczenie od podstaw a nie tylko jako doradca.


Budowanie "seniority" w organizacji

Czy sądzisz, że jestes autortetem dla swoich pracowników? Szanują Cię i podziwiają? Czy też może masz poczucie, że wręcz przeciwnie? Cos tam szepczą w kuchni? Pamiętaj, że czasem autorytet buduje się nie tylko poprzez posiadanie nadrzdnego stanowiska. Czasem, autorytet pojawia sie wtedy kiedy mówisz "nie wiem" albo przyznajesz się do błędu.

Komunikacja

Często jest główną bolączką firmy! Słyszysz, że "jest brak komunikacji", że "jest zła", że "szwankuje", że "jest pierwszą rzeczą, którą należałoby poprawić". To prowadzi zawsze do błędów, nieporozumień, a czasami wręcz do konfliktów.  Pokażę Ci jak ważna jest umiejętność dawania i przyjmowania feedbacku/feedforward'u, rowiązywania konfliktów, patrzenia z róznych perspektyw, i punktów widzenia i empatia.
Zarządzanie zmianą

Robisz już restrukturyzacje i nie idzie tak jak myślałeś? Wiesz, że tą zmaną da się zarządzać? Pomogę Ci w tym!Temat na czasie

Coaching Międzypokolenowy

Twój szef jest od Ciebie młodszy o 10 lat? Twój pracownik mógłby być Twoim ojcem? Nie wiesz jak to ogarnąć i pełno jest w tej relacji niedomówień i irytacji? Da się to poukładać i wszystko będzie działało tak jak powinno... Pomogę.

O co chodzi?
W dzisiejszych korporacjach dominują na stanowiskach team leaderów przedstawiciele pokolenia Y, to tak zwani milenialsi urodzeni w latach 1980-1998. Są oni pewni siebie, nastawieni na rozwój i innowacje, nie ma co się dziwić, w końcu dorastali w czasach wielkiego, cyfrowego bum. W codziennej pracy muszą mierzyć się z takim wyzwaniem jak zarządzanie pokoleniem X czy baby boomers, którego przedstawiciele dorastali, a nawet i pracowali w zupełnie innych czasach.
Różnice międzypokoleniowe, awans młodszych osób czy zarządzanie przez 20-,30-latków to duże wyzwania dla przedstawicieli różnych roczników.

Coachingi międzypokoleniowe mają na celu organizację i podział obowiązków w taki sposób, by wykorzystać wzorce zachowań, style pracy i mocne strony charakteryzujące różne pokolenia, co ma docelowo zwiększyć efektywności pracy zespołowej i rozwoju organizacji. Aby sprawnie zarządzać różnymi pokoleniami, trzeba dobrze znać ich specyfikę, a także czasy w których dorastali.

Często mówiąc o Coachingu międzypokoleniowym mamy na myśli trudność z jaką spotykają się młodzi managerowie w przywództwie osób po 50-stce. Niestety uważani są oni błędnie za tych, którzy tylko czekają na emeryturę, przez co traktuje się ich po macoszemu i nie inwestuje się w ich rozwój co jest dużym błędem. Wprowadzanie innowacji w ich pracę spotyka się z kolei z dużym oporem, ponieważ twierdzą oni, że skoro robili coś 10 lat tak samo to znaczy, że tak było dobrze. Przed wprowadzaniem zmian w pracy takich osób trzeba się z nimi zaprzyjaźnić, poznać charakter zadań i zaproponować ewentualne uproszczenia. Przy czym należy zaznaczyć, że osoby z pokolenia x są uważane za bardzo lojalnych pracowników i nie można im odmówić braku doświadczenia.

Ogólnie można stwierdzić, że pokolenie X żyje po to, aby pracować, natomiast pokolenie Y pracuje żeby żyć.  Dla pokolenia X szef jest dobry jak nie zwalnia z pracy, a dla pokolenia Y dobry kierownik to taki, który umie przekazywać feedback, ustanawia cele i kontrolować. Celem ludzi 40- i 50-letnich jest stała praca i życie na umiarkowanym poziomie, a dla pokolenia Y najważniejszy jest luksus. Wymaga to jednego: zróżnicowania podejścia. Bez tego pracodawca nie będzie w stanie ani zdobyć, ani zatrzymać przy sobie najlepszych pracowników.
Kliknij w obraz aby wyświetlić film

Mentoring

Joanna ma za sobą wiele lat doświadczenia w biznasie jako skuteczny manager na poziomie C-level (CEO, COO)Skuteczny manager (C level – CEO, COO). To sprawia że jest również skutecznym mentorem i expertem w zarządzaniu organizacjami z ponad 15-letnim doświadczeniem w branżach: e-commerce, finanse, media, produkcja i handel.

Była prezesem Zarządu Spółki Bankier.pl, Prezesem Zarządu Agito.pl (Grupa Allegro); Dyrektorem Zarządzającym PayU S.A. (Grupa Allegro); Dyrektorem Zarządzający Segmentem Transakcyjnym oraz Segmentem Biznes i Finanse w Grupie Onet Ringier Axel Springer. Członkiem Zarządu Spółek Skąpiec.pl i Opineo.pl. Prezesem Zarządu Spółki Amocarat Sp. z o.o. właściciela marki Obsessive.

Uczestniczyła jako Mentor w projektach stat-upowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie: „Let’s Startup” i „3 Day Start-up”oraz w Programach mentoringowych Fundacji Liderek Biznesu

Wykładała „Planowanie i Zarządzanie Finansami” na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest Członek Zarządu International Coach Federation w Polsce (2017/2018).

Była Facylitatorem w firmie szkoleniowej Impact International Polska. Trenerem i Konsultantem Centrum Edukacyjnego CoachWise.

Jest Coachem z ponad 600 godzinami coachingu managerskiego i executive coachingu.Operacyjna organizacja pracy przediębiorstwa

Przez wiele lat pracowatam i nadal pracuje dlaróznych przediebiostw. Pomoge Ci zorganizować, procesy organizacyine, które przyniosą wymierne efekty w postaci wzrostu sprzedaży i zysków. Mam w tym doswiadczenie od podstaw a nie tylko jako doradca.

Procesy fuzji i przejęć
To bardzo trudny temat. Firma przejęta albo przechodząca fuzję często poprzez nastroje w załodze nie jest z tego zadowolona. Przechodziłam przez ten proces wielokrotnie jako menadżer i wiem gdzie są popełniane najczęstsze błędy. Pomogę Ci ich uniknąć.

Restrukturyzacja
Restrukturyzacja jest rozwiązaniem poprawiającym sytuację ekonomiczną firmy jak i dostosowanie do zmieniającej się sytuacji ekonomicznej. Byłam przy tym...
W ramach procesu otrzymasz ode mnie raport o obecnym stanie firmy, oraz efektywny program naprawy/zmiany.

Kliknij w obraz aby wyświetlić film

Life
Coaching

Wiara w siebie i poczucie
własnej wartości.

To jest akurat proste. Jesteś niezwykła(y) i niepowtarzalna(y). Ale czy potrzebujesz jakejś pomocy? Czy chcesz pracować nad zwiększeniem swojej świadomości czy podniesieniem Twojej samooceny i poczucia własnej wartości? A może masz to juz ogarnięte i uważasz się za osobę samospełnioną i szczęśliwą...i jeszcze samoświadomą? Jeżeli tak to co tu w ogóle robisz? Nie potrzebujesz żadnego coacha. Poserfuj po internecie...ale ta strona to raczej nie dla Ciebie.


Odkrywanie talentów
oraz obszarów do rozwoju

Gadasz czasem ze sobą? Dobrze jest czasem pogadać z kimś inteligentnym:) Ale rzadko to się udaje. Na codzień jest jednak trudno zauważyć swoje mocne strony, a najlepsze że widzą je inni
a my ich nie dostrzegamy. Zamiast tego stale piętnujemy swoje niedoskonałości i deficyty. Nie doceniamy tego, co w nas dobre, lecz wręcz katujemy się własnymi porażkami. Chcąc być samoświadomym, musisz zdawać sobie sprawę jakie posiadasz deficyty, ale również skupiać się na tym, co w Tobie najlepsze – swoich talentach.

Zmiana schematów działania

Każdy coaching służy temu, żeby nasze życie było pełniejsze, szczęśliwsze i bardziej satysfakcjonujące. Wyzwolenie się ze schematu pozwala nam odkryć więcej możliwości. Schemat to niekorzystne dla nas ograniczenie. Potencjał
w nas jest zwykle większy niż to, co realizujemy na codzień.

Coaching dla Par Pełną Parą

Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus...


 Kto tego nie słyszał? Kto tego nie wie?
Pewnie, że wszyscy wiedzą… I dlatego pewnie ciągle widzisz grupy facetów ciągle narzekających na swoje kobiety. A może grupy kobiet narzekających na swoich mężczyzn? Znajomy obraz prawda? Cóż…takie jest życie – powiesz.
Tak zbudowany jest świat – pomyślisz.

Może i masz rację….

Ale co, jeżeli to nieprawda? My to wiemy....

Masz pierwszą okazję ratować, albo rozwijać albo zmieniać na lepsze swój związek

bez poczucia, że Coach stoi po stronie Twojego męża bo jest mężczyzną, albo żony, bo jest kobietą.... a wiesz dlaczego? Bo tu jest dwóch coachów.... Obojga płci... Super nie?


Napisz do nas